Hakkımızda

Havaexpress.com, uluslararası doküman, ihracat, numune ve paket gönderileri için müşterilerine maliyet tasarrufunun beraberinde hızlı ve güvenli gönderi imkanı sağlayan bir oluşumdur. Amacımız hizmet verdiğimiz müşterilerimize sunduğumuz son derece cazip ve rekabetçi fiyatlarımızla gönderi maliyetlerini minimuma düşürmektir. Havaexpress.com, dünyanın en büyük ve en güvenilir kargo gönderi firmalarıyla yapmış olduğu anlaşmalara ek olarak toplu alım gücünden de yararlanarak müşterilerine en uygun fiyatlı ve hızlı gönderi hizmeti sunmaktadır.

VİZYONUMUZ
Havaexpress.com Yurtiçi ve Yurtdışında oluşturacağı ortaklıklar yolu ile faaliyet alanını genişletmek, bu yolla daha hızlı, kaliteli ve ucuz hizmet üretmek amacındadır. Havaexpress.com uluslararası kargo sektöründe örnek ve öncü firma olmayı esas alır.

MİSYONUMUZ
Havaexpress.com ailesi olarak önceliğimiz müşterilerimize üst düzey kalitede ve hızda hizmet sağlamaktır. İşimizi sosyal çevremize duyarlı ve saygıyla yürütürken bizimle çalışmaktan mutluluk duyacağınız bir firma olmayı hedeflemekteyiz.

Sosyal Medyada Paylaş